Bones Owens a jeho vpád do světa dlouhohrajících desek

Písničkářská obec se může pyšnit novym dlouhohrajícím přírustkem na poli moderní country ruku v ruce s klasickou americanou a velmi citlivou alternativou. Ale popravdě o novej přírustek zas až tak nejde.

Bones Owens vydal svuj první počin už v roce 2014 a to Hurt No One což je EP o pěti autorskejch skladbách se kterejma dokonce několikrát za pomoci svejch kámošů na basu a bicí vystoupil před živym publikem v jednom z Nashvillskejch barů.
Jméno Bones Owens se začalo šířit dál za hranice rodnýho Nashvillu a jeho občasný angažmá například s Relient K mu přineslo zajímavej kontakt. V druhý půlce roku 2014 vyjíždí na turné jako kytarista Yelawolfa a točí jeho desku Love Story. Následuje další dvouletý tour.

tuzzTěžko odhadovat jestli za prvním „velkym“ albem stojí Yelawolfův kolabs a následný přerušení koncertní činnosti nebo bylo Make Me No King v hlavě talentovanýho Owense už delší dobu. Ať už je za timhle „rozchodem“ dvou nerozlučnejch parťáků cokoliv, děkujme bohu že se to stalo.

Make Me No King obsahuje sedum vymazlenejch songů který donutí člověka seknout se všim a jenom oddaně poslouchat. Atmosféra rozpálenýho Mexika a propršenýho dne na ranči ve Whites Creek se mísí v jeden velkej oblak weedu zkrz kterej se dokážou prodrat jedině vostrý kytarový tóny Bonesovo Framus Texanky z roku 72.

Make Me No King vydal Bones Owens bez jakýhokoliv upozornění a bez jakýhokoliv PR nebo proma selfreleasem na iTunes přesně 15. února. Tohle žhavý zboží je k mání za 5.99 po boku staršího EP Hurt No One přímo zde.

tzu

1 Long Long Time

2 Make Me No King

3 I Didn’t Know You

4 Just in Case It Rains

5 Keep Rollin‘ on

6 Out in the Light

7 Holy Road

 

instagram ::: iTunes ::: oficiální web

Advertisements