SLUSHTIP #54 Deathbed – Dead Youth EP (2017)

Epickej nástup na scénu zaznamená jenom málokterá kapela. Vypadá to že Pittsburgh v Pensylvánii to má nastavený trochu jinak a na nový kapely tam čekaj jak děcka na Vánoce.
Jasně, osobitost a spratkoidní vzhled se Deathbed upřít nemůže a říkejte si co chcete, ale je to velice důležitej aspekt. Toho se hudební media chytí možná dřív než špičkově načechraný nahrávky a kde nic tu nic najednou jede kapela na velký turné a fotí se do Kerrangu. Doufam že to někdo pochopí konečně i u nás, kde sme se zatim akorát naučili jezdit nahrávat desky za nehorázný prachy do států což je nám pak uplně k hovnu.
Nicméně když jsem se prvně prodíral prvním EPčkem Dead Youth jásal sem protože se náramně podobalo, dneska v podstatě mrtvym Feed The Rhino, kterejch je mi velice líto a Dead Youth je jako volný pokračování, takovej druhej díl s jinýma hercema. Nebo jako když vyšla druhá řada True Detective.

 

Když jsem nahrávku točil dokola asi po stopadesátý zaslechnul jsem tu a tam Bring Me The Horizon, hlavně na začátku songu Save Me, nebo tu a tam Miss May I v refrénu Waste. Je mi jasný že je teď hodně lidí nasranejch protože tady posílam kapelu do uplně jinejch vod a ty lidi si myslí že sem uplnej retard protože psát o něčí desce, že je podobná jinej desce která vyšla dávno, je sprostý. Jenže kdybych to nenapsal, nepustil by si to z toho minima lidí už vůbec nikdo.
Takže kdo chcete padat volnym pádem po zádech z mostu do řeky, nacpěte do sluchátek Deathbed a doufejte že dorazí i k nám do Evropy, jinak z toho mostu můžete jít rovnou skočit.

instagram ::: facebook ::: oficiální web ::: Spotify ::: iTunes :::

Advertisements