Knight & Dellaway jako svěží vítr do plachet světovýho streetwearu


Streetwear, skate a postpunková móda na nás číhá na každym rohu už několik desítek let a v poslední době zejména na internetu. V kvalitních značkách by jsme se mohli hrabat hodiny a utratit na jejich e-shopech desítky tisíc. Ale najít něco co má zákulisí hlubší než jenom pouhej výdělek je už na delší hledání.

Knight & Dellaway založil cca před dvěma lety zpěvák, frontman a hlavně skejtová legenda Lawrence Loz Taylor. Vydal dvě edice triček, několik nášivek a long chain s přívěskem. Malý náklady rozprodal nám kámošům a blízkym během pár dní a na dělší čas se za celkem ceněnym brandem zavřela voda.

Ovšem minulej tejden v pátek se na instagramu objevila fotka z neohlášenýho pop-up storu kde Lawrence, se vym bandmate z While She Sleeps Adamem, prodávali věci z uplně nový kolekce „For The Outsiders“ a hned v zápětí ohlásili pondělní drop webovek. Knight & Dellaway reborn je teda na světě a my & vy můžete vesele objednávat na oficiálním webu knightanddellaway.com

Co přesně znamená název Knight & Dellaway můžeme jenom tak z dálky odhadovat. Podle některejch kámošů je „Knight“ děda jednoho z dalších Lozovejch bandmates Aarana, kterej bojoval za druhý světový války jako pilot u Britskýho letectva a Dellaway jeho dávná nešťastná láska. Teorií je víc, protože slovo „Knight“ nosí sám Lawrence vytetovaný na ruce tudíž by se mohlo jednat o uplně jinou citovou vazbu. Popravdě osobně originální příběh ani znát nepotřebuju, rád si dosadim ten svuj.

V každym případe zbrusu nová Knight & Dellaway edice je venku. Sledujte ji na instagramu, facebooku, youtube a objednávky originálních kousků, všech lokálně vyráběnejch doma v Sheffieldu, tvořte na oficiálním webstoru knightanddellaway.com

Reklamy